Kurumsal

Şirket Sahibi Müslim KEHYA 1977 yılında Konya D.M.M. Akademisi Harita Kadastro Mühendisliği bölümünden mezun olmuş ve akabinde 5 ay Karayolları 8. Bölge Müdürlüğünde geçici olarak çalışmış ve 1977 tarihinde D.S.İ 9. Bölge Müdürlüğünde Mühendis olarak göreve başlamıştır. Görevi süresince D.S.İ. Etüt Plan servisinde Şantiye Şefi olarak çalışmış askerlik görevini de mesleğiyle ilgili Harita Genel Komutanlığında Yedek Subay olarak tamamlamış ve tekrar D.S.İ. 91. Şube Müdürlüğünde Etüt Plan Başmühendisi olarak göreve devam etmiştir. D.S.İ. 9. Bölge Müdürlüğü Emlak ve Kamulaştırma Şube Müdürlüğüne atanmıştır. Müdürlük görevi süresince Karakaya Barajı, Özlüce Barajı, Çat Barajı, Sultansuyu Barajı, Polat Barajı gibi büyük barajlarda Kamulaştırma Şube Müdürü olarak görev yapmış ve Takdirname almıştır. 2004 yılında emekli olmuş ve KAHYAOĞLU HARİTA MÜH. İNŞ. TAAH. TİC. BÜROSU‘nu kurmuştur. Şu anda KAHYAOĞLU HARİTA MÜH. İNŞ. TAAH. ve TİC. SAN. LTD. ŞTİ.‘nde Şirket Müdürü olarak görevine devam etmektedir.


Vizyonumuz

Firmamız, temelinin atıldığı 2004 yılından itibaren, 11 yıllık tercübesi ile yurt içinde Kamu Kurum ve Kurulusları ile Özel Sektör Kuruluslarına karşı taahhüt ettiği, bitirdiği ve halen devam eden işleri,  ayrıca bitirilen işlerinin çeşit ve hacimleri ile en son teknolojiyi ve teşkilat organizasyonunu uygulayarak, yetişmiş tecrübeli teknik personel, makina ve ekipman parkı ile taahhüt ettiği tüm bu projeleri ISO 9001 sertifikalı Kalite Yönetim Sistemi, İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği sistemleri çerçevesinde başarıyla yürütebileceğini kanıtlamaktadır.

Misyonumuz

Üstün nitelikli ekip ruhuna sahip, toplam kalite felsefesini benimsemiş insan kaynağı ve rekabetçi, teknolojik gelişmeleri takip ederek kendisini sürekli yenileyen, güçlendiren, KURUMSAL YAPISI’nın verdiği güç ile ortaya koyduğu ürün ve hizmetlerin sağladığı müşteri memnuniyetini, müşteri beklentilerini de aşarak sürekli arttıracak; buna bağlı olarak; kurmuş olduğu kalite yönetim sistemi kurallarına uyarak, bu sistemi çağın gereksinimlerine adapte ederek, sürekli etkinliği artırarak, işçi sağlığı ve güvenliği konusunda güvenilir ve çevreye saygılı, faaliyet gösterdiği sektörlerde daha da uzmanlaşarak, daima ileriyi hedefleyen bir şirket olacağız.

Çalışma Yöntemimiz

Firmamız hizmet alanlarımızla ilgili verilerin toplanması amacı ile noktasal konum belirlemedeki veri ihtiyacını; çağın teknolojisi olan, uydulardan faydalanarak 1 mm hassasiyet ile konum belirleme teknolojisi (Global Positioning System – GPS) ve yerden elektronik olarak yansıtıcılı yansıtıcısız mesafe ve açı ölçme (TOTAL STATION) ile en ileri değerlendirme donanımlarını kullanmak suretiyle sağlamaktadır. Elde edilen ham veriler büro ortamında yine en son teknolojik gelişmelerin ışığında yenilenen yazılım ve donanım  (NEDCAD) desteği ile bilgi işlem otomasyonu kullanılmak suretiyle, hem zamandan tasarruf etmekte, hem de sayısal, sağlıklı, güncel ve ulaşılabilir altlıklar üretmektedir.


Iso 9001 Kalite Belgemiz

Tanıtım Dosyamız

Firmamıza Ait Tanıtım Dosyamızı İncelemek İçin Tıklayın

× Whatsapp'dan yazabilirsiniz?